Packeta ZADARMO od 100 €
Showroom v Pezinku

Vitajte vo svete ANIDIZAJN!

Volám sa Anka, a v roku 2017 som založila doma z obývačky značku ANIDIZAJN. Som vyštudovaná architektka a preto mnohých prekvapilo, že som sa začala venovať navrhovaniu oblečenia. Prečo? Veď architektúra je mega! Áno je a ja ju milujem a stále aktívne tvorím. Na sociálnych sieťach ma nájdete ako Anna Škottová – architektka.

Avšak po narodení našej prvej dcérky som si popri tvorení interiérov pre mojich klientov uvedomila, že ma toho baví viac. Začali sa mi vybavovať všetky spomienky na to, ako som mojej mamine pomáhala v jej dielni. Ako som triedila gombíky v obrovskej plechovej mise, milovala hladiť a narovnávať látky, vyberať s ňou strihy, ako som jej navliekala niť do uška ihly a pozorovala ju ako šije. Moja mamina nás „obšila“ doslova celé. Kedysi, to bolo úplne bežné a tento trend sa pomaly vracia, čomu sa veľmi teším.

A tak som  začala po nociach šiť doplnky do domácnosti – obrusy, vankúše, prestierania a neskôr prvé modely pre našu malú Ani (podľa nej sa volá aj naša značka). Až sa mi napokon začali ozývať kamarátky a kamaráti a dokonca aj cudzí ľudia na sociálnych sieťach.

Avšak na profesionálnu výrobu som nemala vybavenie, vzdelanie a neverila som si. Po niekoľkých týždňoch premýšľania som si, za veľkej podpory môjho manžela a rodiny, povedala, že idem do toho! Veď prečo aj nie? Už v piatich rokoch som si v rukách šila prvé modely pre bábiky, odmalička som stále kreslila a najčastejšie modelky v krásnych šatách, tak prečo sa k tomu nevrátiť a nesplniť si sen?

Ako mama som však potrebovala popri mojom aktívnom spôsobe života oblečenie, ktoré ma nebude obmedzovať v starostlivosti o moje deti, ktorou je pre mňa aj dojčenie a nosenie. Vznikli prvé prototypy tričiek na dojčenie, po ktorých sa doslova „zaprášilo“ a ich majiteľky boli nadšené. Rovnako aj ja, keďže dovtedy som žiadne oblečenie na dojčenie nemala.

Z veľkej lásky k materstvu a dojčeniu vznikla moja značka, ktorá už ale nevyrába len oblečenie na dojčenie.

V mojej ponuke nájdete kojotričká, kojošaty, legíny – aj tehotenské, klasické tričká, tielka, mikiny, šaty, sukne, doplnky – čiapky, čelenky a taktiež aj celú detskú kolekciu – tričká, legíny, tepláky, body, mikiny…

Postupne sa rozrastáme.

Ja, manžel, deti, všetci sa podieľame na budovaní našej značky. Spoločne balíme objednávky, odosielame ich. Deti sa učia rešpektovať moju prácu, ja sa zase učím využívať maximálne svoj čas a potenciál a keďže sú deti ešte malé, moje dni sú v prvom rade naplnené láskou z materstva a až potom som ANIDIZAJN, ktorá sama navrhuje, strihá a šije svoje milované modely.

Plním si svoj sen a som dôkazom toho, že keď niečo naozaj chcete, dokážete to ?

Milujem kávu, môjho muža a deti, slnko a slovenskú tvorbu.

Ďakujem za vašu podporu.

Ani Škottová, ANIDIZAJN

Váš kosík je prázdny!

Žiadne produkty v košíku.

Prejsť do obchodu